O firmie

Little Black jest nowością na rynku. Jest to butik znajdujący się we Wrocławiu w Centrum Handlowym Arena ( butik 29) przy ul. Komandorskiej 66, w którym są „małe czarne” własnego projektu z włoskich tkanin z jedwabiem. Dla Klientek, które uwielbiają kolory butik oferuje także piękne kreacje w różnych fantastycznych barwach. Na indywidualne zamówienia tworzymy sukienki w wybranej przez Klientkę barwie, materiale oraz fasonie. Little Black szyje na każdą miarę i według każdego życzenia. Na miejscu można wybrać materiał z tysiąca dostępnych próbek, zostawić swoje wymiary i gotowe. Za kilka dni Klientka otrzymuje piękną sukienkę uszytą idealnie pasującą do jej figury. Little Black szyje także suknie ślubne, które są tworzone z myślą o tym wspaniałym dniu.

Butik sprosta wymaganiom wszystkich osób, które chcą być oryginalne, wiedzą czego chcą od życia oraz cenią sobie najwyższą jakość. Wszystkie sukienki są handmade. Koniec z poszukiwaniem odpowiedniej kreacji w paru miejscach przez wiele godzin! Wystarczy, że odwiedzicie Little Black a będziecie miały szeroki wybór sukienek na każdą okazję z włoskich materiałów z jedwabiem. Każdy znajdzie w Little Black coś wymarzonego dla siebie w pojedynczych egzemplarzach. Jesteśmy po to aby spełniać marzenia każdej Kobiety.

Zapraszamy do C.H. Arena od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.30.

Na https://www.facebook.com/littleblackwroclaw znajdują się najnowsze kreacje w kolorach oraz niektóre zrealizowane zamówienia Klientek.

Zapraszamy serdecznie do oglądania.

Na życzenie Klienta wysyłamy wybrany produkt.

Dla osób, które nie mają idealnych kształtów;Little Black tworzy sukienki, których celem jest wyszczuplenie sylwetki.


© 2016 LittleBack